Rüya Tabirleri / ayakkabı rüyaları / Rüyada siyah deri ayakkabı görmek

Rüyada siyah deri ayakkabı görmek

Rüyada siyah deri ayakkabı görmek mutluluk dolu haberler alacağına, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah deri ayakkabı gördüyseniz

  • Kesin bir sonuca varamadığınız herşeyde hemen karar verip ilerlemeniz gerekiyor.
  • Sabrınızı zorlayan durumlara hazır olun.

Rüyada siyah deri ayakkabı giymek rüyayı gören için kazancının artacağına ve hayatına keyif geleceğine, rüya sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına, derdin sona ereceğine, hastalıklarının da şifasını bulacağına, zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına, yeni siparişler alacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments