Ana sayfa » Kişi rüyaları » Rüyada silahlı kişi görmek

Rüyada silahlı kişi görmek

Rüyada silahlı kişi görmek hak olmayana da hiçbir zaman göz dikmeyeceğine, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına, çok uzun zamandan beri tartışmalı olduğu bir kişi tarafından kötü bir duruma düşürülmeye ve zarara uğratılmaya çalışılacağına, daha varlıklı kimse olmak için inancını hiçe sayacağına, rahatsız edici ve kötü durumlar yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada silahlı kişi gördüyseniz

  • Kendinizi ifade etmekte zorlanacağınız bir süreç olabilir.
  • Aklınıza esen herşeye birden sahip olmak için acele etmeyin.

Rüya alimlerine göre rüyada silahlı kişiden kaçmak hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, işlerine ve kazancına nazar değeceğine, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapılacağına, canın derdine düşeceğine ve evden çıkamaz olacağına, rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük bir yıkıma uğrayacağı bir döneme gireceğine ve bu dönemi atlattıktan çok uzun bir zaman sonra bile çok büyük üzüntüler yaşayacağına tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top