Rüya Tabirleri / kişi rüyaları / Rüyada sevdiği kişiyi sarhoş görmek

Rüyada sevdiği kişiyi sarhoş görmek

Rüyada sevdiği kişiyi sarhoş görmek kendisini yenilgiye uğratmak isteyen kişi ya da kişileri yenilgiye uğratacağına, anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine, çok daha kötü durumlara düşüleceğine, olumlu gelişmelerle ve enerjisi yüksek kimselerle karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine delalettir.

Rüyada sevdiği kişiyi sarhoş gördüyseniz

  • Net olmamanız veya kendi araştırmanızı kendiniz yapmamanız durumunda yanlış bilgiler edinebilir veya yanlış yönlendirilebilirsiniz.
  • İnsanların sizi hiçbir zaman kaybetmeyeceklerini düşünmesini engellemek için değişiklikler yapmalısınız.

Rüya tabirlerine göre rüyada sevdiğin kişinin sarhoş olması patron koltuğuna yükseleceğine, işlerin kötü gidişatının tersine döneceğine, asil kimselerden çıkacağına, hayatının bu sayede güzelleşeceğine, girdiği her yeni ortama ayak uydurabileceğine, sıkıntı veren durumların ve sorunların bu sayede ortadan kalkacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments