Rüya Tabirleri / renk rüyaları / Rüyada renkli gelinlik görmek

Rüyada renkli gelinlik görmek

Rüyada renkli gelinlik görmek daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına, sonuçtan memnun kalacağına, iş hayatında büyük başarılar kazanacağına ve rakiplerinin ulaşamayacağı kadar iyi ve kazanç getirecek işlere gireceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına, daha önce uğranılmış olan zararın kısa zamanda kapatılacağına delalettir.

Rüyada renkli gelinlik gördüyseniz

  • Sizin arkanızdan bazı işler çevirmeye çalışan kişiler olabilir.
  • Siz bir erkekseniz sokak kavgasından, iş hayatınızda sizi dolandırmak isteyen ya da ayağınızı kaydırmak isteyen kimselerin düzenlerine kadar değişebilecek bir sürü terslikle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada somon rengi gelinlik giymek gittikçe çıkmaza düşeceğine ve hızlı bir şekilde düşüşe geçerek dibe vuracağına, uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine, dolayısıyla da huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, yaşadığı sorunlar yüzünden yeni bir iş bakmaya başlayacağına, son model arabaya sahip olacağına alamettir.

Rüyada pembe renk gelinlik görüldüyse elinin bolluğa kavuşacağına ve hayatının güllük gülistanlık hale geleceğine, gelirinden yana memnun olacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine ve kendisine yardım eden kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada bej rengi gelinlik giymek kendisini tatsız bir durumun ortasında bulacağına, daha sonra da bunu nasıl yaptığına inanamayacak duruma gelerek kendisini tenkit edeceğine, başarılarının her geçen gün artacağına, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada renkli gelinlik giydiğini görülmesi tabiri caizse ocağının hep tüteceğine, maddi sorunlarının artacağına, maddi gücünün eksileceğine, aynı zamanda önemli yol ayrımlarına gelindiğine ve seçimler yapılacağına, maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada altın rengi gelinlik görüldüğünde mutlu zamanlar geçireceğine, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, mühim bir hastalıkla mücadele edeceğine, işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına, sıkıntılarını ve yaşadığı zor günleri geride bırakacağına, karlı işlere gireceğine işaret eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada pudra rengi gelinlik giymek yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağı ve ferahlığa çıkacağı bir döneme gireceğine, uzaktaki bir akrabadan çok güzel ve hayırlı bir haber alınacağına, işlerinin kısa bir zaman sonra bozulacağına, arkasından iş yaparak onu zor duruma düşüreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada renkli gelinlik giymek ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine, akrabaların ve arkadaşların çok sevineceği bir işe girileceğine, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments