Rüya Tabirleri / ayakkabı rüyaları / Rüyada patronun ayakkabısını görmek

Rüyada patronun ayakkabısını görmek

Rüyada patronun ayakkabısını görmek hayatının güllük gülistanlık olacağına ve kişinin yüzünün artık güleceğine, maddi zarara gireceğine, malından ve parasından olacağına, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, kazanılan bir yarışmadan para kazanılacağına, tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada patronun ayakkabısını gördüyseniz

  • Bazı konuları görmezden gelmek ısrarla üzerine gitmekten daha doğru olabilir.
  • Kontrollü olmanın büyük faydası olabilir.

Rüyada patronun ayakkabısını silmek rüya sahibi için daha büyük miktarlarda paralar kazanacağına, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, sevgiliyle birlikte hoşça vakit geçirmeye, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine ve oturduğu makamın da sarsılmayacağına, gittiği yolda çok başarılı olacağına, adının lekelemek için kurulmuş kumpaslardan kendini temize çıkaracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada patronun ayakkabı hediye etmesi rüyayı gören kişi için evlatlarının yüksek makamlara geleceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, eline geçen bütün fırsatları çok hayırlı ve çok doğru şekilde değerlendireceğine ve kazancının çok büyük olacağına, işlerini kısa zamanda büyüteceğine, yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine ve ortaya konan çalışmaların göz önüne alınmayacağına, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına inanılmaktadır.

Rüyada patrona ayakkabı alındığında kötü duygularından arınacağına ve Allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine, rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri de kaybedeceğine, büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine ve hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine, iş yerinde görevini zorla yerine getireceğinden dolayı amirlerinden ikaz alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada patronun ayakkabı vermesi rüyayı gören için girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına, eline geçen paraları tutamayacağına, ancak daha sonra yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, işlerin ters gideceğine, zarar edilen konularda yapılacak hamleler sayesinde kara geçileceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments