Rüya Tabirleri / altın rüyaları / Rüyada ölüye altın küpe vermek

Rüyada ölüye altın küpe vermek

Rüyada ölüye altın küpe vermek alacağı kötü ve kendisine çok büyük zarar verecek olan bir haber yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, tabiri caizse bir yudum şifanın peşinden gideceğine, büyük problemleri ortadan kaldırdıktan sonra çok rahat edeceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin hayırlı bir şekilde geleceğine, onlar yüzünden iyi giden işlerinin deyim yerindeyse sarpa saracağına, büyük miktarlarda para kazanılacağına ve yeni bir şehirde ya da ülkede yeni bir işe girişileceğine alamet eder.

Rüyada ölüye altın küpe vermek gördüyseniz

  • Endişelerinizi paylaştığınıza inandığınız kişiler farklı şekilde davranabilirler.
  • Rutini kırıp yeni şeyler deneme arzunuz artıyor.

Rüyada ölüden altın küpe almak huzurunu yerine getireceğine ve kişinin kendisi için çok isabetli bir şey yapmış olacağına, çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, insanlardan bir süre uzak duracağına, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, işlerinin rast gideceğine, ömür boyu devam edeceğine inanılmaktadır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada ölünün altın küpe takması geleceğinin de çok parlak olacağına, düzenini oturttuktan sonra hayatına kaldığı yerden daha başarılı ve daha mutlu bir şekilde devam edeceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar alacağına, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, iş hayatındaki başarılarının artacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments