Rüya Tabirleri / ölçü rüyaları / Rüyada ölçü görmek

Rüyada ölçü görmek

Rüyada ölçü görmek maddi açıdan borçların ödeneceğine, küslük söz konusu ise en kısa zamanda barışılacağına, arkadaş ve dostlarının her zaman yanında olacağına, olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına ve bu sayede yeteneklerini herkese ispat edeceğine, kısa süre içinde büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada ölçü gördüyseniz

  • Çevrenizde oluşan kontrolden çıkmış olaylar veya kontrolünü kaybetmiş kişiler olayları şaşkınlıkla izlemenize neden olabilirler.
  • Bazı kişilere bazı nasihatler vermek veya işleri halletme biçimleri hakkında yorum yapmak isteyebilirsiniz.

Rüyada mezar ölçüsü almak iş hayatında rüya sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, üzüntülü haberler alacağına, zararların üst üste geleceğine, üzerinde devamlı bir sıkıntının hasıl olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ayak ölçüsü almak bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına, kurulu düzenin bozulacağına, büyük sıkıntılar yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yüzük ölçüsü vermek onlar hakkında nasıl da yanıldığını anlayacağına, maddi olarak ferahlığa çıkacağına, çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada perde ölçüsü alınması hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, büyük bir zenginliğe sahip olacağına, hiçbir zaman mutsuz olmayacağına, aile hayatında çeşitli tartışmalar ve zor durumlar yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ayakkabı ölçüsü vermek rüyayı gören için ne yapacağını şaşıracağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, çok zor ve sıkıntılı bir dönemden geçerek çok daha büyük işler için hem kendisini yetiştireceğine hem de deneyim kazanacağına, kısa süre içinde engelleneceğine inanılır.

Rüyada ev ölçü yapılması işinden uzaklaşacağına ve ekonomik rahatlığını kaybedeceğine, insanlar arasındaki saygınlığını kaybedeceğine ve işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, insanlar tarafından çok ilgi çekici bulunacağına, ona dertlerini unutturacak güzel gelişmelerle karşılaşacağına, kişinin keyfinin yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kefen ölçüsü alındıysa yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine, rüya sahibinin sevdiği kişiye kavuşacağına, sevdikleri ile kavuşacağına, rızkın da ömür boyu süreceğine, çok büyük çalışmalara girileceğine, zora girmiş bir işin düze çıkacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bel ölçüsü alındığında atılacak adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, ne de derdin kişinin yanına uğramayacağına, en son atacağı bir adımdan ötürü maddi olarak bir kişi ile tartışmaya gireceğine alamettir.

Rüyada vücut ölçüsü alınması kişinin kafasının uzun süre bu meseleyle meşgul olacağına, o kimsenin iyi haberlerinin alınmasıyla rüya sahibinin de içinin ferahlayacağına, zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının bir süre daha devam edeceğine, önünün açık olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölçü vermek yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağı ve ferahlığa çıkacağı bir döneme gireceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada gelinlik ölçüsü vermek rüyayı gören için kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına, sorunları olan kişilere yardım eli uzatılacağına ve aile büyüklerine saygı gösterileceğine, tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, özel yaşamındaki boşluktan rahatsızlık duyacağına, yenileneceğine ve can bulacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada ölçü aldırmak uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına, ancak daha sonra yakın bir arkadaştan alınacak destek sayesinde zorlukların aşılacağına, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına inanılır.

Rüyada beden ölçüsü vermek rüyayı gören için sağlık sorunları yaşanacağına ve huzur kaçıracak olaylar yaşanacağına rivayet eder Rüyada Yarış Kazanmak Kişinin iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel olayların başgöstereceğine, çok istediği bir mevkiye yakın bir zaman içinde terfi edeceğine ve aile hayatında yaşanan sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, ele geçen fırsatların hiçbir yarar sağlamayacağına, çocuklarının masraflarını karşılamakta zorluk çekmeyen rüya sahibinin kendi zevkleri için de para ayırabileceğine, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada pencere ölçüsü alınması hayatının güzelleşeceğine ve işlerinin de kolaylaşacağına, niyetini ve kalbini bozmayan rüya sahibinin geçmişi unutturacak iyi haberler alacağına, yeni bir ülkeye taşınmak için yola çıkılacağına, çok üzüntülü zamanlar geçireceğine, yeni bir ortama girileceğine, öleceği zaman kendisini yaşatacak güzellikte işler yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada kapı ölçüsü alındıysa şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına ve eşler ya da sevgililer arasına kırgınlık ve uzun bir ayrılık süreci gireceğine, evdeki bu huzurlu ortamın rüya sahibinin meslek hayatında da başarılı olmasına vesile olacağına, verilen emeklerin boşa çıkmayacağına ve istenirse bütün güçlüklerin üstesinden gelinebilineceğine delalet etmektedir.

Rüyada boy ölçüsü alındıysa eşler arasında günden güne daha büyük kavgalar yaşanacağına, uzun zamandan beri iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, rüyayı gören kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına ve kişinin adeta isyan noktasına geleceğine, üzüntülerini çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine, duygularını da ifade etme imkanı elde edeceğine, çirkin iftiralara uğrayacağına delalettir.

Rüyada birinin yüzük ölçüsü alındığında yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına, verimli işlere gireceğine, dolayısıyla işlerin bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada dolap ölçüsü almak geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına, aile bireylerini kötü etkileyebilecek bir durumun bertaraf edileceğine, borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına ve üzüntülerini bir köşeye bırakıp işinin başına geçeceğine, kişinin maddi zararını karşılamayı başaracağına, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına tabir olunur.

Rüyada ölçü almak görüldüyse ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, güvenlikli bir siteye taşınılacağına, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine ve mutlu olunacağına, özellikle hayati tehlike arz eden durumlardan sıyrılarak eski rahat günlerine kavuşacağına, gireceği bazı çalışmalarda çok büyük başarılar elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirlerine göre rüyada ölçülü davranmak çileli ve zorlu günler yaşayacağına, yanlış yönde kararlar verileceğine, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, iş kaybı yaşanacağına ve eğitim hayatında yaşanacak bir talihsizlik yüzünden okulla ilişkinin kesileceğine, kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine ve hayırlı bir beraberliğin önünü açacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments