Rüya Tabirleri / dosya rüyaları / Rüyada oğlunun elinde dosya görmek

Rüyada oğlunun elinde dosya görmek

Rüyada oğlunun elinde dosya görmek sevilen bazı kişilerle ters düşüleceğine, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine, yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına, her türlü yeniliğin mutluluk vereceğine, el attığı her işten zararla çıkacağına tabir olunur.

Rüyada oğlunun elinde dosya gördüyseniz

  • Kendi bildiğiniz yoldan ilerleme arzunuz ilişkilere zarar verebilir.
  • Uyarıcı sinyallere kulak vermekte fayda var.

Rüya yorumcularına göre rüyada eline dosya verilmesi kalp kırıklığı yaşanacağına, başından uğursuzlukların ve belaların eksik olmayacağına, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına, kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına ve keyifli ve rahat günlerin sona ereceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments