Rüya Tabirleri / çanta rüyaları / Rüyada mor çanta görmek

Rüyada mor çanta görmek

Rüyada mor çanta görmek belirsiz durumların sona erip kişinin hedeflerine daha temiz ve net bir yoldan ilerleyeceğine, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, düzenlenen bir eğlenceye katılıp çok eğlenileceğine, isteklerinin ve beklentilerinin yerine geleceğine, bazı operasyonlar geçireceğine, hayallerinin bir bir gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada mor çanta gördüyseniz

  • Belli işler veya yatırım fırsatları ilginizi çekebilir.
  • Duygusal hayatınız kontrolsüzdür.

Rüyada mor çanta hediye alındığında mutluluğunun her geçen gün artacağına, bir sebeple büyük fırsatların elden kaçacağına, artık rahat bir nefes alacağına, işten ve güçten el etek çekileceğine, yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine yorulur.

Rüya yorumlarına göre rüyada mor çanta takmak çevresinde art niyetli ve kem gözlü kişilerin bulunmayacağına, sevdiği kişilerle bir sorun yaşayacağına, yakın bir zaman içinde mal mülk sahibi olacağına, ailesinde de büyük sorunlar söz konusu olmayacağı için huzurunun yerinde olacağına, silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına yorulur.

Rüyada mor çanta kaybetmek rüyayı gören için kişiliğiyle de dikkat çekeceğine, başarılarının daim olacağına, çözümsüz sorunları olmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada mor çanta almak insanlar arasında çok tanınan biri olacağına, böyle bir durumda da yapmak istediği işlerden zarar edeceğine, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına, elindeki bütün imkânları kullanmasına rağmen yaşadığı kötü olaylar yüzünden işlerinin bir türlü düzelmeyeceğine ve gün geçtikçe daha çok üzüleceği olaylar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada mor çanta satın alınması çarelere ve çözümlere ulaşacağına, İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine, tüm hayatının durma noktasına geleceğine, bekar kişilerin kendisine yüz çeviren ve duygusal olarak bağ hissettiği bir kişinin peşinden koşarak onu elde etmek için uğraşacağına, yepyeni projelerle uğraşacağına, ana baba için hayırlı bir adım atılacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments