Rüya Tabirleri / göz rüyaları / Rüyada mavi gözlü kızı görmek

Rüyada mavi gözlü kızı görmek

Rüyada mavi gözlü kızı görmek keyfe ve neşeye kavuşacağına, kısmetinin de açılacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağı bazı zamanlar geçireceğine, hayır duaları alacağına, gün geçtikçe daha büyük hayalkırıklığına uğranacağına, sevdiği kişiler ile çok daha rahat bir hayat yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada mavi gözlü kızı gördüyseniz

  • Bazı konularda daha iyi yollar bulabilir, çözümler üretebilir ya da normal zamanda dikkate bile almayacağınız veya dikkatinizden kaçan yaratıcı fikirler ya da yollar üzerinde durabilirsiniz.
  • Akla sığmayan veya sağlıklı görünmeyen koşullar, kurallar, zamanlamalar veya düzenlemeler konusunda size bazı sözler verdirmeye ya da imzalar attırmaya çalışan kişiler olabilir.

Rüya alimlerine göre rüyada mavi gözlü kızla konuşmak yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına, çok büyük kazanç sağlanacağına, hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına, çalışmalarda bazı hatalarla karşılaşılacağına, iyi ruh halinin bozulacağına alamettir.

Rüyada mavi gözlü kızla tanışmak rüyayı gören için güllük gülistanlık olacağına, isabetli girişimlerde bulunup kendi işinin başına geçeceğine, çok büyük maddi ve manevi zarar görüleceğine, ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına, fırsat ve kazanç kapılarının artacağına, plan ve projelerinin kendisi için hayır getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada mavi gözlü kızı öpmek rüyayı gören için hayatta yalnız kalacağı için ruhsal olarak kötü bir dönem geçireceğine, kişinin yaşadığı olumsuzluklardan nihayet kurtulmaya başlayacağına, içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına, helal rızıklara kavuşulacağına, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, yanlış yapan arkadaşlarını uyararak yardımcı olacağına inanılmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments