Rüya Tabirleri / akıntı rüyaları / Rüyada mavi akıntı görmek

Rüyada mavi akıntı görmek

Rüyada mavi akıntı görmek el attığı bütün projelere başarı kazandıracağına, özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına ve yeniden aşklarının artacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine, tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına, ruhunun da üzüntüden kurtulacağına, kardeşlerin birbirlerine destek vermeleri sayesinde işlerin yoluna gireceğine delalet eder.

Rüyada mavi akıntı gördüyseniz

  • Karar vermeniz gereken durumlara girmeniz gerekebilir.
  • Meslek hayatınızda ise çalışmalarınız esnasında fikirlerinizin hemen dikkate alınmaması sizi sinirlendirebilir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada vajinadan mavi akıntı gelmesi zor bir döneme gireceğine, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına ve büyük bir rahatlığa erileceğine, sıkıntılarını kısa zaman içinde kimseden en ufak bir destek görmeden ortadan kaldıracağına, ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, çok mutlu olacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments