Rüya Tabirleri / çamaşır rüyaları / Rüyada katlanacak çamaşır görmek

Rüyada katlanacak çamaşır görmek

Rüyada katlanacak çamaşır görmek isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine, mutluluğun kapıyı çalacağına, iş hayatında büyük kazançların elde edileceğine, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına, her türlü yaşam isteğinin kolayca karşılanacağına, sevdiği kişileri kaybetmesinden ötürü çok zorluk çekeceğine alamettir.

Rüyada katlanacak çamaşır gördüyseniz

  • Aşk hayatınızda yakın gelecekte olumlu gelişmeler yaşanabilir.
  • Duygularınızı açıkça ifade etmeniz ortamın netlik kazanmasını sağlayabilir.

Rüyada beyaz katlanmış çamaşır görülmesi düzeninin ve hayatının da alt üst olacağına, büyük üzüntülerin ve sorunların rüyayı gören kişinin iş hayatına kötü bir şekilde etki edeceğine, yardım ettiği kişilerden ihanet göreceğine, gün geçtikçe iş hayatında daha iyi olunacağına, zenginleşeceğine ama karakterinden asla ödün vermeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments