Rüya Tabirleri / el rüyaları / Rüyada kapıya el sıkışması

Rüyada kapıya el sıkışması

Rüyada kapıya el sıkışması çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirileceğine, attığı adımların ardından büyük başarılar kazanacağına, rakiplerin işine gelecek bir konuda bazı sırları açıklayacağına, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, elinden bazı mallarını çıkarmak zorunda kalacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kapıya el sıkışması gördüyseniz

  • Yaratıcı olmalısınız, kararlarınızı duygularınızdan bağımsız almanız gerekiyor.
  • Kişisel gelişiminize ağırlık vereceğiniz süreçtesiniz.

Rüyada kabe kapısına el sürmek çok büyük bir rahatlık yaşanacağına, çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına, az da olsa bir kazanç elde edeceğine, zaman zaman kötü giden hayatının renkleneceğine, söylediği bir sözden ötürü pişmanlık duyacağına, basiretinin bağlanmasından ötürü göz göre göre zarar görülecek bir işe girileceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments