Rüya Tabirleri / kadın rüyaları / Rüyada kadının üzerine boşaldığını görmek

Rüyada kadının üzerine boşaldığını görmek

Rüyada kadının üzerine boşaldığını görmek her geçen gün zenginleşen rüya sahibinin çok sayıda mal varlığına sahip olacağına, işlerini ve sorunlarını tek başına çözmek zorunda kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine, sorunların yakında son bulacağına, eşi ya da çocukları ile karşı karşıya geleceğine, umutlarının bitmesine sebep olacağına ve kişinin bunalıma düşeceğine işarettir.

Rüyada kadının üzerine boşaldığını gördüyseniz

  • Bağlayıcı sözler vermeniz gerekmiyor.
  • Hızlı hareket etmeniz durumunda istediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz.

Rüyada kadın üzerinde altın görmek biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine ve kendisine yardım eden kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, dökülen alınterinin ileride fazlasıyla karşılığını bulacağına, ayrıca çok kötü olaylar yaşanacağına, belalı kişiler nedeniyle hayatının karışacağına, mesleki kariyerini daha iyi hale getirmek için bir müddet yurt dışında yaşayacağına, huzura ve esenliğe kavuşacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments