Rüya Tabirleri / ip rüyaları / Rüyada ip yumak görmek

Rüyada ip yumak görmek

Rüyada ip yumak görmek çalışmaların ve projelerin terfi yolu açacağına, ancak daha sonra yardımcısından ihanet göreceğine, alınacak bir vefat haberi üzerine çok büyük üzüntü duyulacağına ve stresli bir ortama girileceğine, etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine, endişelerin son bulacağına, kazancının bu kişi tarafından gizli gizli azaltılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ip yumak gördüyseniz

  • Belli bir konunun başında bulunan bir kişiyle sorun yaşayabilirsiniz.
  • Ne istediğinize dikkat edin, hiçbirşey tarif edildiği gibi gelişmeyebilir.

Rüyada ip yumağı alınması sorunların ve sıkıntıların çok rahat bir şekilde aşılacağına, ekmeğinin ve gelirinin kesileceğine, geleneklere ve göreneklere değer verileceğine, alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına inanılır.

Rüyada ip yumağı çözmek iş hayatında çok zarar edileceğine, suyun üstünde kolaylıkla giden sandal bu kötü sürecin biraz daha uzun süreceğine, işindeki verimliliğinin düşeceğine, ancak ilerleyen zamanlarda bu kişinin pek iyi biri olmadığını anlayacağına, birçok kişinin gözünün olduğu bir mevkiye terfi alınacağına inanılmaktadır.

Rüyada ip yumağı sarmak rüya sahibi kişi için karşılıklı olarak ayrılıkların yaşanacağına, gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, istemeden de olsa ailesi ve çok sevdiği arkadaşları ile arasının açılacağına, şansının yaver gideceğine, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına ve sevdiği bazı kişileri yeni gireceği işe birlikte girme konusunda ikna edeceğine yorumlanır.

Rüyada siyah ip yumağı görmek önemli yerlere geleceğine, hiç beklemediği bir ihanet ile karşılaşacağına, buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine inanılır.

Rüyada örgü ipi yumağı görülmesi çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine, maddi ve manevi bütün sorunlarının zor da olsa sona ereceğine, işlerin ve kazancın bir anda artacağına, çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine, işlere nazar değeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yün ip yumağı görmek kısa bir zaman içinde maddi açıdan zarar getirecek bir işe adım atılacağına, huzurlu bir hayat için gereken şeylere sahip olduktan sonra kendisine uygun bir kısmet bulmaya çalışacağına, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına, sevdiği bazı kişileri kıracağına ve bu yüzden uzun bir süre boyunca üzüntü çekeceğine, kapanmış olan kapıların Allah’ın izni ile açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada ipi yumak yapıldıysa uzun zamandır gülmeyi unutan yüzünün yeninden güleceğine, çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine inanılır.

Rüyada yeşil ip yumağı görüldüyse hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, o kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, özel hayatında heyecanlı ve mutlu zamanlar yaşayacağına, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumcularına göre rüyada ip yumağı bulmak yeni bir eve taşınacağına, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, sahip olduğu imkânlar ve fırsatlar sayesinde kendini hem şanslı hem de ayrıcalıklı hissedeceğine, bir sırrının bu kişi tarafından düşmanlarına iletileceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments