Rüya Tabirleri / yılan rüyaları / Rüyada iki siyah yılan görmek

Rüyada iki siyah yılan görmek

Rüyada iki siyah yılan görmek attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, ihanet dolu bir işe girileceğine, işlerinin çok iyi olacağına ve büyük kazanç elde edeceğine, çok iyi işler ortaya konacağına, iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına, kazanılan başarılar sayesinde üst bir mevkiye terfi edileceğine alamettir.

Rüyada iki siyah yılan gördüyseniz

  • Çevrenizdeki kişiler fikir veya şikayetlerini dile getirme konusunda çekimser kalabilirler ya da yanlış anlaşılmak istemeyebilirler.
  • Yaklaşan büyük değişiklikler yüzünü göstermeye başlıyor.

Rüyada iki siyah yılan öldürmek Allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine, vefalı bir insan olacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar yapmak için harekete geçeceğine, eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, uzun yıllar boyunca yardım ettiği insanların kendisine sırt çevireceğine, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments