Rüya Tabirleri / gümüş rüyaları / Rüyada gümüş madalya görmek

Rüyada gümüş madalya görmek

Rüyada gümüş madalya görmek sorunlarının sona ererek çok büyük rahatlama ve sevinç yaratacağına, toplumda itibar ve takdir toplanacağına, bolluk içinde bir hayat yaşanacağına, Allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına, korkulan bir durumla karşılaşılacağına, büyük bir çalışma içine girmişken yaşayacağı kötü olaylar yüzünden çok üzüleceğine tabir olunur.

Rüyada gümüş madalya gördüyseniz

  • Yeni aşklara yelken açmak için kıpır kıpırsınız.
  • İstikrarlı olmanız şanslarınızı arttırabilir.

Rüyada gümüş madalya kazanmak yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, bir sebeple büyük fırsatların elden kaçacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, mantık ile verdiği bir karar yüzünden büyük zarara uğrayıp kararından çok büyük pişmanlık duyacağına, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına, ana baba duaları sayesinde hayat içerisinde hem çok saygın ve hem sözü geçen bir kişi olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments