Rüya Tabirleri / Rüyada fransız görmek

Rüyada fransız görmek

Rüyada fransız görmek moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine bu nedenle bir süre sokağa çıkamayıp eve bağlanacağına, hayırlı biri ile mutlu bir evlilik yapacağına, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına, her iki tarafında konuyu kapatmaya yanaşmayacağına, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına ve iş hayatında çok saygın bir yere geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada fransız gördüyseniz

  • Gergin ya da düşük modda ortamlar mizahi yeteneğiniz sayesinde kendini bulabilir.
  • Mide hassasiyetleri yaşanabilir.

Rüyada fransız parası görülmesi yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, bir süre sosyal hayatından ve lüksünden de yoksun kalacağına, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına delalettir.

Rüyada fransız danteli görülmesi sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, yaşamın daha kolay hale geleceğine, elinde bulunan üç kuruşun bu kişi tarafından çalınacağına, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, kendisine kar ve mutluluk getireceğine alamettir.

Rüyada fransız askeri görüldüyse elde avuçta olan malın mülkün bir sağlık sorunu için harcanacağına, yeniliğin kendisine iyi geleceğine ve şifa olacağına, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada fransız bayrağı görmek iş hayatında çok güzel işler yapacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, yeni bir yol çizileceğine, her zaman ailesinin dualarını alarak yaşayacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, boş yere korku duyulacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine ve bazı olaylar yüzünden üzüntü duyulacağına yorulur.

Rüyada fransız erkek görüldüğünde yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve kazanılan paranın Allah yolunda harcanacağına, yüksek makamlara geleceğine, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların da biteceğine delalet eder.

Rüyada fransız kadın görülmesi sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, acı veren durumların vuku bulacağına, ruhen rahatlığa erileceğine, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine ve büyük bir mutluluk yaşatacağına, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine tabir olunur.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments