Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada evde sandık görmek

Rüyada evde sandık görmek

Rüyada evde sandık görmek sevgililer arasında yaşanan tartışmaların çözüm bulacağına, evde dinlenmek zorunda olacağına, yaşanan olaylardan herhangi bir sorun olmadan ve çok büyük ve üzücü durumlara düşmeden kurtulacağına, her geçen gün kendisini yetiştireceğine, kimseye bu konuda ödün vermeyeceğine, hayır getirecek ve birçok soruna çözüm olacak bir kişi ile ortaklık kurulacağına delalettir.

Rüyada evde sandık gördüyseniz

  • Sevgilinizin cinsel beklentilerine karşı biraz daha duyarlı olmalısınız.
  • Kendinizi zor durumda bırakabilecek adımlar atabilir veya mesafe koymak adına karşınızdaki kişinin hassas noktasına dokunabilirsiniz.

Rüya yorumlarına göre rüyada evden sandık çıkması kötü niyetli kimselerle yasalar çerçevesinde hesaplaşacağına, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, zor ve kötü günler geçireceğine, her anlamda neredeyse dört dörtlük sayılacak bir kişi ile yollarının kesişeceğine, alınteri ile kazanılan paranın hayırlı bir iş için bir kenara konulacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments