Rüya Tabirleri / anne rüyaları / Rüyada eski sevgilinin annesinin fotoğrafını görmek

Rüyada eski sevgilinin annesinin fotoğrafını görmek

Spread the love

Rüyada eski sevgilinin annesinin fotoğrafını görmek çok dikkat çekeceğine, yolcu ve gurbette ise vatanına dönmeye, devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, yapılan bir hatanın kendini bilmez bazı kişiler yüzünden kötü amaçlar için kullanılacağına, moral ve sermaye kaybedeceğine, sağlıklıysa ömrünün hep sağlıklı olacağına yorumlanır.

Rüyada eski sevgilinin annesinin fotoğrafını gördüyseniz

 • Patronvari algılanabilecek tavırlardan kaçının.
 • Diyalog kurmanın kolaylaşmaya başladığını görebilirsiniz.

Rüyada sevgilinin annesiyle fotoğraf çekmek uzun yıllar boyunca hiçbir rahatsızlık yüzü görmeyeceğine, üst mevkilere terfi edilmek gibi bir onura nail olunacağına, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, ağız tadının yerine geleceğine inanılmaktadır.

2 yorumlar

 1. Avatar

  Rüyamda tek taraflı sevdiğim kişi beni aramış 249 defa ama cevapsız olmuştu.Sonra ardından annesinin fotosunu atmıştı .annem bu diye . yardımcı olursanız sevinirim.

  • Avatar

   Değerli Ziyaretçim,
   Bu rüya güzelliğe, eğlenceye ve yola delalettir. Rüya yorumuna göre gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine; kolay, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına; doğruluktan ve hak yolundan sapmayacağına yorulur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.