Rüya Tabirleri / abla rüyaları / Rüyada eski sevgilin ablasını görmek

Rüyada eski sevgilin ablasını görmek

Rüyada eski sevgilin ablasını görmek çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, elini attığı işlerden yana bir bir hayal kırıklığı yaşayacağına, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine, onların kimseye muhtaç edilmeyeceğine, yaşadığı şehirde yeni bir işe gireceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgilin ablasını gördüyseniz

  • Genel hatlarıyla çevrenizdeki kişilerle uzlaşmakta zorlanabilirsiniz.
  • Siz ertelemeye çalışsanız da, mevcut bir düzenlemenin bazı parçalarının bir an önce yeniden düzenlenmeye ihtiyacı olabilir.

Rüya tabirlerine göre rüyada eski sevgilinin ablasıyla konuşmak bazı ön yargılarından da kurtulmasına vesile olacağına, birçok kişinin yardımına koşulacağına, yakın bir zaman içinde başına gelebilecek kötü olayları uzaklaştıracağına, seçeceği eşin ailesiyle de iyi geçineceğine, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine, sevgiyi ve hürmeti göreceğine işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin ablasına sarılmak rüya sahibi kişi için alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına, işyerinde ve hanede bolluk ve bereketin hâkim olacağına, hayırlı kişiler ile arkadaşlıklar kurularak çok güzel çalışmalar yapılacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, gönül hoşluğu yaşayacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin ablasıyla tanışmak rüya sahibi kişi için mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, isteklerinin ve beklentilerinin yerine geleceğine, müjdeli gelişmeler yaşayacağına ve hayatının en güzel günlerini geçireceğine, hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına, ailenin dağılmasına veya ciddi hasar görmesine alamet ettiği söylenir.

Rüya alimlerine göre rüyada eski sevgilinin ablasıyla tartışmak sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, huzur ve kazanç getireceğine, karşısına kendine hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına, geleceğinin parlak ve güzel olacağına, birçok çalışmaya ve projeye girileceğine, verilen bir sözlerin yaşanan bazı aksiliklerden ötürü bir türlü tutulamayacağına yorumlanır.

Bir yorum

  1. Merhaba ben rüyamda bi evde eski sevgilimin ablasını gördüm ve o evede temizlik yapıyorduk taşınıyorduk tam hatırlamıyorum ama ailesi de vardı sanırım. Ablasına o nerde diye sorduğumda ise aşağıda pencereyi tamir ediyo diyo ve bende onun yanına gidiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.