Rüya Tabirleri / albüm rüyaları / Rüyada eski fotoğraf albümü görmek

Rüyada eski fotoğraf albümü görmek

Rüyada eski fotoğraf albümü görmek derin bir oh çekip güzel günlere kavuşacağına, parasal durumun düzeltileceğine, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, kimseye el açmak zorunda kalmayacağına, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eski fotoğraf albümü gördüyseniz

  • Sinir gerilimlerinizi kontrol altında tutmaya çalışmalısınız.
  • Seçimleriniz karşıt fikirlerle karşılaşmanıza neden olabilir veya fikirleriniz ilerlemenizin önüne geçebilir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada fotoğraf albümü bulmak neşe içinde olacağına, bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına, hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine, arkasının daha sağlam hale geleceğine, yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına, neredeyse rahatsız olacağı bir duruma geleceğine ve hiç görmediği kadar büyük ve ağır bir sorun ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada fotoğraf albümü saklamak gitmediği yerlere gideceğine, kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine, rızkının hiç eksilmeyeceği gibi her geçen gün daha da çoğalacağına, sağlık sorunlarından muzdarip olunacağına, rüyayı gören kişinin sonradan çok pişman olup üzüleceği sözler sarf edeceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments