Rüya Tabirleri / bilezik rüyaları / Rüyada eski bilezik görmek

Rüyada eski bilezik görmek

Rüyada eski bilezik görmek işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine ve yollarına hayırlı kısmetlerin çıkacağına, nasıl bir hayat sürdüreceğine, çok mutlu bir hayat yaşayacağına ve çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine, çok büyük üzüntüler yaşanacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına inanılmaktadır.

Rüyada eski bilezik gördüyseniz

  • Patronunuzun gözünde yükseleceksiniz.
  • Sürekli fikir değiştirmeniz durumunda size baskı uygulayan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüya tabirlerine göre rüyada eski bilezik bulmak ard arda ortaya çıkacak hayırlı işlere, yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, elinin bolluk göreceğine, çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına, hayallerini gerçekleştirmek için beklediği önemli ve büyük fırsatlar yakalayacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski bilezik takmak rüyayı gören için ancak vücudunu çok yıprattığı için hasta olacağına ve yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup daha iyi bir duruma geleceğine, işi ile gündeme geleceğine, bununla birlikte işlerin boş verileceğine, girdiği işlerden çok büyük borçlarla çıkacağına, kısmetinin ve şansının da açık olacağına, sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments