Rüya Tabirleri / erkek rüyaları / Rüyada erkek gömleği hediye etmek

Rüyada erkek gömleği hediye etmek

Rüyada erkek gömleği hediye etmek eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına, her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine, atacağı her adımla daha güzel ve daha mutlu günler yaşayacağına, evine bereket geleceğine, çok büyük kazançlara sahip olacağına, tüm tersliklerin arka arkaya geleceğine alamet eder.

Rüyada erkek gömleği hediye etmek gördüyseniz

  • Verilen sözlerin arkasında durulması veya ciddiye alınması gerekebilir.
  • Ufak ya da büyük yatırımlar söz konusu olabilir.

Rüyada erkek gömlek hediye almak Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini ve onların çocuklarının olduğunu görme şansını sunacağına, insanlar arasında çok saygın bir kişi olacağına, kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine, yolculuk yaparak bir hayra ermeye, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına alamet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments