Rüya Tabirleri / ağaç rüyaları / Rüyada erik ağacının dallarının kesildiğini görmek

Rüyada erik ağacının dallarının kesildiğini görmek

Rüyada erik ağacının dallarının kesildiğini görmek hayırlı ve güzel haberler alacağına, şans ve kısmet elde edeceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan yakın bir zaman içinde tek başına çözeceğine ve ileride çok iyi işlere imza atacağına, zarar gören insanlara yardım edeceğine, çok önemli olmayan bir sebepten ötürü malının büyük bir kısmını kaybederek çok büyük zarara uğrayacağına, maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada erik ağacının dallarının kesildiğini gördüyseniz

  • Aynı şekilde siz de, size söylenen herşeye farklı bir anlam yükleyerek saldırgan bir tutum sergileyebilirsiniz.
  • Elinize geçen bilgileri veya haberleri hızla değerlendirip işe koyulmak yerine, doğruluklarını veya detaylarını öğrendikten sonra harekete geçebilirsiniz.

Rüyada erik ağacının dalını kırmak zamanında çok çalışmasının ve karlı yatırımlarının karşılığını şimdi daha az yorularak ve daha az çalışarak alacağına, yoluna çıkan tüm engelleri kolaylıkla aşacağına, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalınacağına, karşısına çıkan güzel fırsatlar sayesinde hayatının tamamen değişeceğine, sorunların aile büyüklerinin yardımıyla çözüme kavuşacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments