Rüya Tabirleri / el rüyaları / Rüyada elle ot yolmak

Rüyada elle ot yolmak

Rüyada elle ot yolmak fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine, hanedeki ve işyerindeki bereketin azalacağına, mutluluğun ve kazancın daim olacağına, kısa bir zaman içinde sorunlarının büyük kısmından büyük bir azim göstermesi sayesinde kurtulacağına, elinde bulunan küçük bir miktar paranın eriyip gideceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği herşeye kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada elle ot yolmak gördüyseniz

  • Aslen zor veya ağır olduğu belli konularda kafanızı netleştirmeye çalışmalısınız.
  • Bazı önemli konulara gereken dikkati vermediğinizi fark edebilirsiniz.

Rüyada elinde ot bitmesi can sıkıntısı yaratan ve sorun çıkartan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, istediği şeyleri bizzat kendisinin yerine getireceğine, hem bedenen hem de ruhen şifa bulacağına, ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına yorulmaktadır.

Rüyada elle ot biçmek rüyayı gören için işlerinin bu sayede açılacağına böylece borca düşmüş bir ahbaba yardım edeceğine, yakın gelecekte de nikah masasına oturulacağına, alışveriş merkezlerinde vakit geçireceğine, aile bireyleri ile hiç gereği yokken tartışılacağına, arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine yorumlanır.

Rüya tabirlerine göre rüyada elinden ot çıkması başını hastalıklardan ve üzüntülerden kaldıramayacağına, sevdiği kişilere kavuşacağına, aksiliklerle boğuşulacak ve zorluklar yaşanacak bir çalışmaya girileceğine, yaptığı hiçbir şeyden zevk alamayacağına, çok başarılı olup çok büyük miktarda para kazanacağına, hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments