Rüya Tabirleri / çiçek rüyaları / Rüyada duvarda çiçek görmek

Rüyada duvarda çiçek görmek

Rüyada duvarda çiçek görmek ailesi ile büyük tartışmalar yaşayacağına, malını ve parasını kaybedeceğine ve bununla kalmayarak hayal kırıklığı yaşayarak mutsuz olacağına, planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, kişinin bu sayede başarısı ile ön plana çıkacağına, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına işarettir.

Rüyada duvarda çiçek gördüyseniz

  • Aynı anda çok fazla sayıda işle ilgilenme eğilimi size zor anlar yaşatabilir.
  • Sayılan başlıklarda bitişler, kopuşlar veya başlangıçlar söz konusu olabilir.

Rüyada duvara çiçek çizmek rüya sahibi kişi için bir sebeple sevdiği kişilerden çok laf işiteceğine, iş hayatında bol kazançlı bir işe sahip olunacağına, o kimseyle beraber iş yapmak zorunda kalınacağına, dini bir vazifeden sorumlu tutulduğuna, evliliklerin bitme noktasına geleceğine ve büyük üzüntüler yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada duvardan çiçek çıktığını görüldüyse sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına ve sevineceğine, sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine, insanlar arasındaki saygınlığını geri kazanacağına, verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, çevredeki insanlardan da destek alınacağına yorulmaktadır.

Rüya tabirlerine göre rüyada duvardan çiçek çıkması çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, istenen her şeye çok kısa bir süre içinde ve çok sıkıntı çekmeden kavuşulacağına, hayatının kolaylaşacağına ve yüzünün güleceğine işaret etmektedir.

Rüyada duvara çiçek asmak rüya sahibi için işlerinin çok hızlı bir şekilde toparlanacağına, arzuların yerine geleceğine, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine, sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, ikili ilişkilerdeki kırgınlıkların ve çatlakların iyileşeceğine alamettir.

Rüyada evin duvarında çiçek görüldüğünde türlü sürprizler ve şakalar hazırlayacağına, kötü kimselerle karşılaşamayacağına, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına ve tüm dertlerinin biteceğine, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, atacağı her adımda çok büyük başarılar kazanacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mihrican

Ruyamda Babamla tartışıp ağladığımı gördüm sonra örülmüş bir duvardan rengarenk çiçekler çıktığını gördüm