Rüya Tabirleri / deprem rüyaları / Rüyada depremde hayat kurtarmak

Rüyada depremde hayat kurtarmak

Rüyada depremde hayat kurtarmak endişelerin yerini mutluluğun alacağına, çok büyük ve başarılı projeler ve kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayırlı bir evlilik yapılacağına, ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine, dünya malı elde edeceğine, işten yana şansının açık olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada depremde hayat kurtarmak gördüyseniz

  • İşe yarar çözümler bulmanın çözümün dışında da olumlu sonuçları olabilir.
  • Bazı kişilere yaptıkları hesapların yanlışlığını veya ne kadar mantıksız planlar yaptıklarını yüksek sesle dile getirmek niyetinde olabilirsiniz.

Rüyada depremde hayatta kalmak rüyayı gören için ancak biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına ve en kısa zamanda çok güzel işlere ve çok kazanç sağlayacak projelere girileceğine, maddi ve manevi açıdan kendisini çok yıpratacak bir kişi ile arkadaşlık kuracağına, onların içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmalarına vesile olacağına, sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments