Rüya Tabirleri / dağ rüyaları / Rüyada dağa yukarı çıkmak

Rüyada dağa yukarı çıkmak

Rüyada dağa yukarı çıkmak çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine, makam ve rütbe edineceğine, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına, yarınlara dair beklentilerin gerçekleşeceğine, mal veya para konularında akrabalarla ters düşüleceğine, karşı cinsten olan kişilerden gördüğü ilginin de her geçen gün büyüyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada dağa yukarı çıkmak gördüyseniz

  • Olayların siz müdahale etmeden önce halledilmesi zor bir hal almasına izin vermemenizde fayda var.
  • Siz bir erkekseniz kadınlara karşı bilinçaltınızda taşıdığınız öfke bilinçüstünüze fışkırabilir.

Rüya yorumcularına göre rüyada dağlara yukarıdan bakmak mesleki anlamda geriye düşüleceğine, moralinin bozulacağına ve hayal kırklığına düşeceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına ve bol paralı bir döneme girileceğine, sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, sevilen bir kişi ile tartışılacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments