Rüya Tabirleri / çay rüyaları / Rüyada çay simit görmek

Rüyada çay simit görmek

Rüyada çay simit görmek sevdiği kişiler ile birlikte daha önce el atmaya cesaret edemeyeceği bazı büyük ve yorucu çalışmalara imza atacağına, birçok engelin aşılacağına, kalbini temiz tuttuğu müddetçe huzurunun bozulmayacağına, kendisine rahat bir hayat kurmak için çok hayırlı bir yoldan geçeceğine, bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, bir sebeple iş hayatını çok kötü etkileyecek ve yüklü miktarda zarara yol açacak bir sorun yaşanacağına delalet eder.

Rüyada çay simit gördüyseniz

  • Belli yöntemlerinizi veya gidilen yolları gözden geçirmenizde fayda var.
  • Katılacağınız seminer, eğitim veya kurslar ya da çıkılacak seyahatler yeni fırsatların doğmasını sağlayabilir.

Rüya yorumlarına göre rüyada çayla simit yemek uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına, siyasi bir nedenle girilen bir hapishane ise de bazı kimselerden kötülüğe maruz kalınacağına, müreffeh bir yaşama sahip olacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, evlatlarından hayır bulacağına, çok büyük ve hayırlı işlerde çok büyük sevaplar kazanacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments