Rüya Tabirleri / tarla rüyaları / Rüyada boş tarla görmek

Rüyada boş tarla görmek

Rüyada boş tarla görmek geçim sıkıntısının olmayacağına, kurulan bir ortaklıkta yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü sıkıntılı bir döneme girileceğine ve üzüntü yaşanacağına, sorunların daha rahat bir şekilde çözülerek başarıya ulaşılacağına, başını ağrıtan konuları konuşarak ya da adli yollara başvuru yaparak çözüme kavuşturacağına, sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına, değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada boş tarla gördüyseniz

  • Girişimci olmanız parasal kazanç anlamına gelebilir.
  • Daha önce ziyaret etmediğiniz yerleri ziyaret ederek bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Rüyada boş tarla sürmek sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına, yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine ancak daha sonra karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine, rahatının ve ağız tadının kaçacağına, aldığı dualar sayesinde işlerinin açılacağına, büyük bir kazanç elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada büyük boş tarla görmek sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girileceğine, aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına, ekmek kapılarının kapanacağına, yaşanan kötü durumların kısa sürede düzeleceğine tabir olunur.

Rüyada boş tarlanın yanması hayatının kontrolünü eline alamayacağına, bir yolculuk öncesi alacağı kötü bir haber nedeniyle o yola çıkmaktan vazgeçeceğine, sorunlara daha akıllı başlı bir şekilde bakacağına, aşırı bencil davranarak sevdiklerini üzeceğine, hayatına olumsuz etkilerde bulunan kişilerden aklını kullanarak uzak duracağına, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada boş tarla sulamak sorunlarının ve sıkıntılarının çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, tüm bu zorluklarla birlikte bir de çevresindekilerden destek görmeyeceğine, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine, can derdine düşeceğine ve bu nedenle de çok mutsuz olacağına, haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına, hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine işaret etmektedir.

Rüya alimlerine göre rüyada boş tarlada yürümek yalan ve dolanları ile onu kandıracağına, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, çapkınlıkları yüzünden eşi ile arasının açılacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, işinde de istediği başarıyı yakalayacağına alamet eder.

Rüyada boş tarla çapalamak rüyayı gören kişi için zahmetli bir işin içinden başarıyla çıkılacağına, işlerinin çok iyi olacağına, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına ve başarısızlığa düşeceğine, ailenin dağılmasına veya ciddi hasar görmesine, maddi açıdan rahat edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada boş tarlada koşmak tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına ve kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından yerileceğine, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, planlarının işe yaramayacağına bu nedenle elinin dara düşeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada boş tarlada gezmek uykusuz ve halsiz düşeceğine, hayatının ve işlerinin alt üst olacağına, yolunda gitmeyen işlerin kısa bir zaman içerisinde düzeleceğine rivayet eder.

Rüyada boş tarlanın yandığını görüldüyse her gün daha fazla dolacağına, elindekileri de kaptıracağına, borç aldığı parayı herhangi bir zorluk yaşamadan ödeyeceğine ve bu sayede çok yakın bir zaman içinde sorunlarını üzerinden atıp ferahlığa çıkacağına, o kişi ile tutkulu ve büyülü bir aşk yaşayacağına alamet etmektedir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments