Rüya Tabirleri / sehpa rüyaları / Rüyada beyaz sehpa görmek

Rüyada beyaz sehpa görmek

Rüyada beyaz sehpa görmek girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına, nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine, ortaklı işlere iştirak edileceğine, kişinin rahat bir nefes alacağına, çok büyük azim göstererek kendi işini kuracağına delalet eder.

Rüyada beyaz sehpa gördüyseniz

  • Hislerinizi her zamankinden daha iyi aktarabilmeniz size aşkta küçük başarılar getirebilir veya sizi seven birisinden küçük hediyeler alabilirsiniz.
  • Tartışmalara girmekten kaçınmalısınız.

Rüyada beyaz sehpa örtüsü görülmesi bir süre bu durumun devam edeceğine, evindeki huzurun bozulacağına, orada yeni kişilerle tanışıp dost olacağına, işlerin günden güne daha kötü bir hal alacağına, eskiden beri aklınızda olan ve yapmak istediğiniz şeyler için daha fazla emek vermeye başlayacağınıza, eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz sehpa alındıysa yakın bir zaman alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine, rahatının yerine geleceğine ve psikolojisinin yaşadığı güzel olaylar sayesinde daha iyi olacağına, kişinin kendini kimsesiz ve çaresiz hissedeceğine, iş hayatının ve aile hayatını düzene gireceğine ve mutlu olunacağına, neşesinin ve huzurunun yerine geleceğine yorulur.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments