Rüya Tabirleri / midilli rüyaları / Rüyada beyaz midilli görmek

Rüyada beyaz midilli görmek

Rüyada beyaz midilli görmek kendisini yıpratacağına buna karşılık isteklerini yerine getiremeyeceğine, umudun kesildiği birçok şeye uzun bir uğraş sonucunda ulaşılacağına, sıkıntıdan tırnaklarını yiyeceğine, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine, düşmanlarından kurtulduktan sonra iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz midilli gördüyseniz

  • Artistik açıdan gelişmenizi veya bir amacınıza ulaşmanızı sağlayacak belli bir plan ya da düzenleme yapma fırsatı bulabilirsiniz.
  • Belli problemlere yaklaşımınız başarılı sonuçlar verebilir.

Rüyada beyaz midilli atı görüldüyse projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, hayırlı ve güzel işlere imza atılacağına, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, yaşadığı kara günlerden kurtulacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments