Rüya Tabirleri / kanat rüyaları / Rüyada beyaz kanat görmek

Rüyada beyaz kanat görmek

Rüyada beyaz kanat görmek dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine ve huzura kavuşacağına, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, elde avuçta bulunan paralar ile girilen işte meslek açısından çok üst noktalara gelineceğine, sevdiği kişilerden alacağı destekler ve kendisini moral olarak çok iyi bir durumda tutması sayesinde toparlanacağına, huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına, çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz kanat gördüyseniz

  • Yeni alanlara ilgi duyabilir, yeni şeyler keşfedebilir veya yaratıcılığınızı kullanarak yeni şeyler deneyebilirsiniz.
  • Kafanızdan geçen veya istediğiniz şey her ne ise, o alanda ilerleme şansınız var.

Rüya yorumlarına göre rüyada beyaz kanatla uçmak kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına, sıkıntılı durumlar geçireceğine, varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına, bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, ailesini veya sevdiği kimseleri de bu düşüncesiz davranışı nedeni ile çok zor bir durumda bırakacağına, rüya sahibinin az bir sürede ferahlığa kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada beyaz kanatlı olmak özel hayatında heyecanlı ve mutlu zamanlar yaşayacağına, girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına, bugüne kadar hiç mutlu olmadığı kadar mutlu olacağına, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz kanat çıkması yalanların ve kırıcı konuşmaların kişiyi yıpratacağına, kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine, kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine, ancak herhangi bir sorun yaşamadan bu durumdan kurtulacağına, hayatının bu sayede güzelleşeceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüya alimlerine göre rüyada beyaz kanat takmak bazı sorunlar yaşanmasına rağmen istenen her şeye sahip olunacağına, bolluk ve bereket elde edeceğine, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, rahatsızlık veren durumların son bulacağına, her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, günden günde daha fazla stres yapacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nebiye

Rüyamda büyük kanatli bir melek gördüm namaz kılıyordu