Rüya Tabirleri / bayan rüyaları / Rüyada bayan ismi görmek

Rüyada bayan ismi görmek

Rüyada bayan ismi görmek daha sonra çok iyi bir hale geleceğine, yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına, ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine, uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğine tabir olunur.

Rüyada bayan ismi gördüyseniz

  • Sizi yavaşlatan, eski verimi alamadığınız bazı iş, iş birliği, anlaşma, pazarlık ya da düzenleme veya planları gözden geçirmenize neden olabilecek gelişmeler yaşanabilir.
  • Bir dostunuzun tutumları canınızı sıkabilir.

Rüya tabirlerine göre rüyada bayan ismi duymak büyük başarılar ve ödüller kazanılacağına, alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine, sorunlarının yakın zaman içinde atacağı adımlar sayesinde biteceğine, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine ve büyük bir sürpriz olacağına, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments