Rüya Tabirleri / tercih rüyaları / Rüyada başkasına tercih edilmek

Rüyada başkasına tercih edilmek

Rüyada başkasına tercih edilmek bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine, aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına, bunun da geleceğine büyük katkı sağlayarak onun için başka hayırlı yollar açacağına, zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine, ister istemez çok üzüleceğine, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine işaret eder.

Rüyada başkasına tercih edilmek gördüyseniz

  • Kendinizi toparlamalısınız.
  • Doğru hedefler koyup koymadığınızı, doğru alanda ilerleyip ilerlemediğinizi veya hedeflerinize ulaşabilmek için yeterince gayret gösterip göstermediğinizi sorgulayabilirsiniz.

Rüyada eşinin başkasını tercih etmesi rüyayı gören için mutluluğun ve sağlığın daim olacağına, hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine, çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına, bir sebeple atılmak istenen adımlarda biraz daha korkak olunacağına, sıkıntıların yakasından düşmeyeceğine, düzeltmeye çalıştıkça daha da bozulacağına işarettir.

Rüyada sevgilinin başkasını tercih etmesi yaşananlar ile ilgili içinden geçen her şeyi ortaya dökeceğine ve artık tüm ipleri koparacağına, yardıma muhtaç herkese büyük yardımlarda bulunulacağına, üzüntülerinin sona ereceğine, daha sonra kalbine göre birisini bulmak için bekleyişe geçeceğine, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine, evliliklerin bitme noktasına geleceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ormancı

Rüyamda yeni ayrıldığım sevdiğim kızla aynı evdeyiz evde birçok oda var tam hatırlayamadığım iki arkadaşlık yada kızı kaybediyorum son olarak sevdiğim aşık olduğum o kıza gidiyorum ama artık seni istemiyorum diyip başka bi erkekle bi odaya giriyor odada yalnız kalıyorum ve bu duruma çok üzülüyorum onu kaybettiğimi hissettim ama başkası nı tercih etmesinin sebebi sürekli bağırıyorum ona kavga ediyoruz başkasını tercih etme sebebi bu hatırladığım kadarıyla