Rüya Tabirleri / bardak rüyaları / Rüyada bardakta soğuk su görmek

Rüyada bardakta soğuk su görmek

Rüyada bardakta soğuk su görmek üzerindeki kötü imajı sileceğine, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, rahatsızlık veren durumların son bulacağına, endişe ettiği konularda olumlu ya da olumsuz bir adım atacağına, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine, sevdiği ve güvendiği insanlardan destek alamayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bardakta soğuk su gördüyseniz

  • Bazı kişilerle ilişkilerinizi yeniden yapılandırabilir veya sonlandırabilirsiniz.
  • Maddi durumunuzu ya da özel hayatınızı ilgilendiren düzensizlikler veya gariplikler söz konusu olabilir.

Rüyada bardakla soğuk su içmek rüyayı gören için bihaber olduğu konularla ilgili doğru ve kesin bilgilere ulaşacağına, maddi olarak ferahlık yaşanacağına, rüya sahibinin gözyaşı dökeceğine, maddi imkanlarının çoğalacağına, kendisine söylenen her sözü fazlasıyla ölçüp biçeceğine, kudretli kişiler arasına gireceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments