Rüya Tabirleri / ateş rüyaları / Rüyada ateşin üstünde su kaynatmak

Rüyada ateşin üstünde su kaynatmak

Rüyada ateşin üstünde su kaynatmak çok kısa sürede sevdiğiniz birinden sevindirici bir haber geleceğine ve hayatınızın bundan sonraki kısımlarına şansın sizden yana olacağına, bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümlülükler üstleneceğine, uzun zamandan beri ters giden şansın düzeleceğine, yaşamındaki engellerin kalkacağına, emeklerinin karşılığında da hakkı olanı alacağına delalettir.

Rüyada ateşin üstünde su kaynatmak gördüyseniz

  • Kendinizi kollamalısınız.
  • Duygusal ilişkilerinizde heyecanlı bazı şeyler yaşayabilirsiniz.

Rüya alimlerine göre rüyada ateşin üstüne su dökmek işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, güvenilir kişilerle yola çıkılacağına, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, kişiliğini ortaya koymaya çalışırken aşırı despot ve sert bir görüntüye neden olduğu için yanlış anlaşılacağına, büyük problemleri ortadan kaldırdıktan sonra çok rahat edeceğine, moralinin her zaman yerinde olacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments