Rüya Tabirleri / at rüyaları / Rüyada at ölümü görmek

Rüyada at ölümü görmek

Rüyada at ölümü görmek çok iyi işler ortaya konacağına, işlerin bir müddet durma noktasına geleceğine, kimsenin arkasından konuşmayacağına ve kendisine önemli bir kötülükte bulunmuş bir kimseyi affedeceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına inanılmaktadır.

Rüyada at ölümü gördüyseniz

  • Mücadele içeren veya rekabet ortamlarına girmeniz yenilenmenizi sağlayabilir.
  • Küçük şeylere takılmak veya sinirlenmek genel manzaranın kaçması anlamına gelebilir.

Rüyada atı ölümden kurtarmak rüyayı gören için atılan her adımda daha büyük zararlara girileceğine, çok güzel haberler ile dönüleceğine, döktüğü alın terinin karşılıksız kalmayacağına, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, yaşadığı sürece insanlığa hizmet etmek için her türlü fırsatı değerlendireceğine, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments