Rüya Tabirleri / Rüyada asiye demek

Rüyada asiye demek

Rüyada asiye demek ilerlemiş yaşta olanlar için de kötü bir olayın yaşanacağına, kısmetinin kendinden yana olacağına, kendi hayatının dışında çevresindeki insanların yaşamlarında pek çok musibete şahitlik edeceğine, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, maddi varlığının çoğalacağına, uzun zamandan beri içini kaplamış olan yalnızlık duygusundan uzaklaşarak sevinçli günler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada asiye demek gördüyseniz

  • Bir iş birliği ilginizi çekebilir.
  • Bazı kişiler öneri, tavsiye ya da yorumlarınıza ihtiyaç duymuyor veya sizi yanlış anlıyor olabilir.

Rüyada asiye ismi duymak yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, üst üste birçok sorun yaşanacağına, hayatındaki engelleri ve aksilikleri de yok etmiş olacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, çok üzüleceğine ve daha sonra gelecek güzel haberler ile çok büyük bir sevinç yaşayacağına, hayır getirecek bir yola girileceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments