Rüya Tabirleri / Rüyada andız görmek

Rüyada andız görmek

Rüyada andız görmek uzun bir süre boyunca bu olayın etkilerinin süreceğine ve yeni bir haneye kavuşulacağına, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına, hayırlı ve iyi kalpli bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, o kimseyi kendisine tutku ve saplantı haline getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada andız gördüyseniz

  • Uzlaşmacı olmaya çalışmanızda fayda var.
  • Güvenle ilgili konular ön planda, size söylenenleri dikkatle dinlemeniz sonu fiyasko olabilecek olayların telafisini sağlayabilir.

Rüyada andız ağacı görüldüğünde hanesinde kıtlığın baş göstereceğine, iş hayatı ile ilgili bir ortaklık kurulacağına, iyilik ve merhamet dolu bir kalbin sahibi olacağına, herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına işaret eder.

Rüyada andız pekmezi görüldüyse eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve eğer hanesinde bir hasta varsa yakın bir zamanda vefat edeceğine, herhangi bir zorluk çekmeden kişinin her açıdan başarılı sayılacak bir yaşam sürdüreceğine, işlerin günden güne bozulacağına, sorunların çözülmesi için çok kararlı ve daha çevik davranılacağına, hayırlı ve güzel zamanlar geçirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments