Rüya Tabirleri / hayvan rüyaları / Rüyada zikir çeken hayvan görmek

Rüyada zikir çeken hayvan görmek

Rüyada zikir çeken hayvan görmek kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına, bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine, mesleğinde atılım yapacağına, ailevi sorunlar yaşanacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada zikir çeken hayvan gördüyseniz

  • İyi niyetinizi kötüye kullanan veya kendi hatalarını size pas eden kişiler olabilir.
  • Bazı konularda size güç gösteren veya baskı kurmaya çalışan kişilerle gerçeklerden ayrılmayarak başa çıkabilirsiniz.

Rüyada acı çeken hayvan görüldüğünde bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, her günün kendisine daha büyük keyif vereceğine, dertlerin ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine, işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına, zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına ve başarıları ile adından söz ettireceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments