Rüya Tabirleri / yüzük rüyaları / Rüyada yüzüğün paramparça olması

Rüyada yüzüğün paramparça olması

Rüyada yüzüğün paramparça olması sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra herşeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına, işlerini yoluna koyarak ailece mutlu günler geçireceğine, maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına, çalışma ortamında huzurunun bozulacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine işaret eder.

Rüyada yüzüğün paramparça olması gördüyseniz

  • Evinizde tadilat, dekorasyon, ev arkadaşı bulma, evi yenileme, restorasyon v.b işlerle uğraşabilir veya taşınabilirsiniz.
  • Değişkenliğiniz kişilerin hakkınızda türlü fikirler yürütmesine sebep olabilir.

Rüyada altın yüzüğün paramparça olması rüyayı gören kişi için bir sebeple hem kendi hem aile bireylerinin kaynaklarını kullanarak işin içinden çıkmaya çalışacağına, zahmete ve çileye düşeceğine, kişinin kindar bir tutum sergileyeceğine ve uzlaşmaya yaklaşmayacağına, kişinin huzurunu kaçıracak pek çok olayın gerçekleşeceğine ve hayatın kontrolden çıkacağına, büyük sorunların yaşanacağına, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına işaret ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments