Rüya Tabirleri / hortum rüyaları / Rüyada yeşil hortum görmek

Rüyada yeşil hortum görmek

Rüyada yeşil hortum görmek evine huzur ve bereketin geleceğine, büyük bir hatadan ve pişmanlıktan kurtulacağına, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine, atılan adımlardan ötürü çok sorun yaşayacağına, iyilikseverliği ile herkes tarafından çok sevileceğine, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına inanılmaktadır.

Rüyada yeşil hortum gördüyseniz

  • Eviniz veya işinizle ilgili konularda duygusal kısıtlamalar nedeniyle bazı kararlar alabilirsiniz.
  • İlişkilerde tartışmalar söz konusu olabilir.

Rüya tabirlerine göre rüyada yeşil hortumla sulamak huzurlu bir hayat süreceğine, sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine, cevabın olumlu olması halinde çok istenen bir işe girileceğine eğer cevap olumsuz olursa yeni bir çalışmaya başlanacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, kişinin karşısına pozitif etkiler yaratacak fırsatlar çıkacağına, rüya sahibinin olumlu giden bir işini bozacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil hortum alınması yapılan çalışmaların değersiz görüleceğine, huzurlu günlerin biteceğine, yaşanan tüm sorunların sona ereceğine, evlatlarının yüksek makamlara geleceğine, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına ve aksiliklerin başgöstereceğine, elindekileri de yitireceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments