Rüya Tabirleri / çınar rüyaları / Rüyada yeşil çınar yaprağı görmek

Rüyada yeşil çınar yaprağı görmek

Rüyada yeşil çınar yaprağı görmek büyük sıkıntılar yaşanacağına, hastalıklara şifa bulunacağına, mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına, güzel ahlakı ve iyi kalbi sayesinde Allah’ın sevgili kulları arasında olacağına, ön planda kalmayı sağlayacağına, elinde bulunan malı ve mülkü kendisini rahatlatmak için kısa bir zaman içinde harcayacağına inanılır.

Rüyada yeşil çınar yaprağı gördüyseniz

  • Daha sonra faydası olacağını düşünüyorsanız yedek planlar yapmanızda fayda var.
  • Aile içinde gergin bir hava esebilir.

Rüyada yeşil çınar ağacı görülmesi büyük kazançlar sağlanılacağına ve yapılan işte ortaklığa kadar yükselineceğine, işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına, yapılan çalışmaların kıskanan kişiler tarafından baltalanmaya çalışılacağına, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine, uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, gün geçtikçe daha büyük hayalkırıklığına uğranacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments