Rüya Tabirleri / para rüyaları / Rüyada yerde bozuk para görmek

Rüyada yerde bozuk para görmek

Rüyada yerde bozuk para görmek başı sıkışmış kişilere destek olacağına, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine ve bu sayede çok sayıda insana ekmek kapısı açılacağına, ailesinden hayır göreceğine, büyük bir üzüntü yaşayacağına, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine, manevi bir rahatlama yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yerde bozuk para gördüyseniz

  • Bazı olayları sert koşullara göre veya sert bir tonda değerlendirebilirsiniz.
  • Karşınıza bazı fırsatlar çıkacak.

Rüyada yerde bozuk para bulmak ancak daha sonra alacağı hayırlı bir haber ile hayatı için çok büyük adımlar atacağına, güzel ve önemli işler yapacağına, nankör bir kişi ile muhatap olunacağına ve ilgi istenen bir işe gereken ilginin verilemeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yerde bozuk para toplamak uzun zaman boyunca maddi bir zarara sebep olacak bir işin peşinden gidileceğine ve zorluklarla başetmek zorunda kalınacağına, taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümlülükler üstleneceğine, ailesini veya sevdiği kimseleri de bu düşüncesiz davranışı nedeni ile çok zor bir durumda bırakacağına, ferahlık ve aydınlık dolu günlere ulaşılacağına, subay veya askeri personel olarak çalışmaya başlayacağına, uzun yıllar boyunca konuşulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yere bozuk para düşürmek ilk zamanlarda parasal sıkıntılar yaşanacağına, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, kendisini çok sevdiği kişiler ile mutlu bir iş kararı verirken bulacağına, hayır getiremeyecek bazı kişilerle muhatap olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yere bozuk para atmak rüyayı gören kişi için eline geçecek kazancın çok daha yükseleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zamanda kurtulup ferahlığa çıkacağına, hayatının kolay ve güzel geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yerden bozuk para alınması üzüntü duyulan durumların gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, sıkıntıların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, huzurlu bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments