Rüya Tabirleri / kan rüyaları / Rüyada yeğeninin kan kustuğunu görmek

Rüyada yeğeninin kan kustuğunu görmek

Rüyada yeğeninin kan kustuğunu görmek huzursuz ve mutsuz olacağına, düşmanlarına da dost olacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişiden çok büyük ve acı dolu bi haber alacağına, hayallerine ulaşmak isterken farkında olmadan inancından sapacak şekilde hareket edeceğine, rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine, yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine yorulur.

Rüyada yeğeninin kan kustuğunu gördüyseniz

  • Etkileme şansınız olmayan durumları etkilemek için ısrarcı olmanız sizi zorlayabilir.
  • Belli konularda harekete geçmekten, belli gruplara katılmaktan ya da kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmemelisiniz.

Rüyada yeğenini kanlar içinde görmek sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine, sorunların ve sıkıntıların deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüme kavuşacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, gerekli ve gereksiz olarak bu dönüp dolaşıp bu işe kendisini kaptıracağına, iyi geçiminin biteceğine işaret ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
kalbim

Baldizim kizimi kanlar icinde görmüş sonra ikinciye dalmis bir koç kafası görmüş