Rüya Tabirleri / delikanlı rüyaları / Rüyada yakışıklı delikanlı görmek

Rüyada yakışıklı delikanlı görmek

Rüyada yakışıklı delikanlı görmek mutluluğu yakalamak için çok uğraşacak olan rüya sahibinin inatçı kişiliği sayesinde isteklerine ulaşacağına, maddi konularda zayıf düşeceğine, çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, bir sebeple işlerin kötüye gideceğine ve yapılan çalışmalardan kazanan paranın heba olacağına, işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yakışıklı delikanlı gördüyseniz

  • Yeni veya alışılmadık şeyler deneyebilir, farklı yerleri ziyaret edebilir, ilham veren kişilerle bir araya gelebilirsiniz.
  • Ruhsal anlamda yeni bir boyuta geçebilirsiniz.

Rüyada genç yakışıklı delikanlı görmek tüccarsa bundan böyle işlerinden daha fazla kar sağlayacağına, en karanlık zamanında elinden tutacağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, sevilen bir akraba yüzünden ihanete uğranacağına, aile bireylerinin çok üzüleceğine ve çok üzücü olayların yaşanacağına, eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments