Rüya Tabirleri / akraba rüyaları / Rüyada yakın akrabayla sevgili olduğunu görmek

Rüyada yakın akrabayla sevgili olduğunu görmek

Rüyada yakın akrabayla sevgili olduğunu görmek hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, işindeki verimliliğinin artacağına, belki ölümler görüleceğine, sermayesini de bu doğrultuda kullanacağına, var olan saygınlığını da yitirip çok sıkıntılar çekeceğine, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yakın akrabayla sevgili olduğunu gördüyseniz

  • Bazı yeteneklerinizi abartmanız çevrenizin sizi yadırgamasına neden olabilir.
  • İnsanların öneri veya çözümleri kendi doğrularına veya isteklerine paralel olabilir.

Rüyada yakın akrabayla sevgili olmak rüyayı gören kişi için birçok fırsatın elden kaçırılacağına, uzun süreden beri üzerinde kafa yorulan ve dirsek çürütülen projelerin askıya alınacağına, olanaksızlıklarla mücadele eder hale geleceğine, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine yorulur.

Bir yorum

  1. Rüyamda annemin kuzeninin çocuğuyla çatıdaydık ne işimiz var orada bilmiyorum. O benden önce çıktı yukarıya ben de elimi tutsana yardım et de ben de geleyim dedim ona. O da sen benim elimi mi tutmak mı istiyorsun dedi ben de kalakaldım. Elini bana uzatmıştı. Ben de tuttum beni yukarıya çekti ama elimi bırakmadım bakıştık öyle birbirimize.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.