Rüya Tabirleri / sac rüyaları / Rüyada vücudundan saç çıktığını görmek

Rüyada vücudundan saç çıktığını görmek

Rüyada vücudundan saç çıktığını görmek atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine, geleceğini de olumsuz yönde etkileyeceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına ve sempatik tavırlarla herkesin ilgisinin çekileceğine, aile içinde bir süre ağız tadının olmayacağına, birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına delalet eder.

Rüyada vücudundan saç çıktığını gördüyseniz

  • İş birliği yapmaya gönüllü olmanız durumunda, başkalarıyla biraraya gelmeniz belli çözümler bulunmasını sağlayabilir.
  • Çok arzu ettiğiniz kişinin, sizinle aynı duyguları paylaşmadığını anlayıp, hayalkırıklığına uğrayabilirsiniz.

Rüya tabirlerine göre rüyada vücutta saç çıkması akıllı adımlar atacağına, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına, uğranılan zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, kişinin bundan sonra çok daha farklı bir yaşam süreceğine, elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına, çok büyük bir mutluluk yaşanacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sena

Rüyamda vücudumun üzerinden, yani sırtımdan ve gövdemden uzun saçlar topluyordum. Ama bunlar vücudumda çıkmamıştı, üzerime dökülmüş saçlardı ve ben onları üzerimden topluyordum.